¨

O nás

Butters & Oils je rodinná firma etablovaná v České republice, která nabízí zákazníkům pouze produkty splňující naše čtyři hlavní principy:
 
Nejvyšší standard kvality: Neustále vyhledáváme a rozšiřujeme naši nabídku o ty nejkvalitnější produkty z celého světa. Naše dodavatele ověřujeme, aby vždy splňovali ty nejvyšší standardy v dané kategorii.
 
Konkurenceschopné ceny: Usilujeme o co nejlepší ceny, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout bezkonkurenční cenové podmínky.
 
Zákaznický servis: Naše zákazníky považuje za partnery a nikoliv za pouhé nakupující. Je pro nás velice důležité, aby byli spokojeni s celým procesem nákupu a zejména s produkty, které u nás zakoupí. Špičkový servis je pro nás prioritou a vždy vítáme zpětnou vazbu od našich zákazníků, díky níž můžeme zlepšovat naše služby.
 
Rychlá doprava: Zásilky odesíláme v rozmezí 24-48 hodin a nabízíme několik způsobů dopravy tak, aby si zákazník mohl vybrat pro něj ten nejvýhodnější.
 
V naší nabídce najdete produkty, které můžete použít přímo samostatně nebo jako suroviny pro výrobu Vaší vlastní kosmetiky. Najdete u nás také esenciální oleje, které můžete využít proti únavě, ekzému, akné, depresím či bolesti hlavy. Pokud budete využívat naše produkty pro výrobu kosmetiky, doporučujeme nejdříve naše produkty vyzkoušet pro ujištění, že budete s výsledkem spokojeni. Velmi se snažíme, abychom co nejpřesněji popsali naše produkty a poskytli vám užitečné informace o benefitech a účincích jednotlivých produktů. Veškeré tyto informace jsou však obecného charakteru. Pokud jste nespokojeni s naším produktem, neváhejte se na nás obrátit, abychom mohli problém vyřešit k vaší spokojenosti.
 
Naše kontakty jsou: 
Ecomaterial s.r.o.
Liboš 222, Liboš 78113
tel.: 608868160
IČ: 09118632