¨

Eucalyptus Australiana esenciální olej

Tento esenciální olej se vyznačuje mentolovou vůni se sladkým dřevitým podtónem a jemnější vůní než klasický Eucalyptový olej. 

Další informace najdete v záložce Popis.

od 79 Kč
Zvolte variantu
objem: 10 ml
Objednáno | 312/10
79 Kč
objem: 50 ml
Objednáno | 312/50
349 Kč

Eucalyptus Australiana je členem rodiny Myrtaceae. Tento esenciální olej se vyznačuje mentolovou vůni se sladkým dřevitým podtónem. Tato varianta má jemnější vůni než klasický Eucalyptový olej. Eukalyptus se dobře kombinuje s kafrovými, citrusovými a dřevitými oleji. Díké svému výraznému aromatu má příznivé účinky na dýchací cesty a pomáhá při zánětech horních cest dýchacích. Dokáže tak ulevit od pocitu ucpaného nosu. Vůně eukalyptu má rovněž pozitivní účinky na psychické nastavení mysli. Při nadměrném stresu pomůže okamžitým uvolněním a dodá dobrou náladu. Olej z eukalyptu lze také využít při dlouhotrvajících a chronických bolestech, jelikož uvolňuje bolavé svalstvo a klouby. Eukalyptus současně snižuje horečku a ulevuje od bolesti hlavy.

100% přírodní, vodní destilace

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu a chraňte před slunečním svitem.

INCIEucalyptus Radiata Oil

Nikdy neaplikujte čisté esenciální oleje na pokožku bez ředění, nikdy nepoužívejte vnitřně, chraňte před dětmi a očima. Tento esenciální olej není určený pro těhotné a kojící ženy, dále pro děti do deseti let věku.

Kód Kód: 312/10
Jméno značky: Butters & Oils
Kategorie: Esenciální oleje (EO)